Letný športový kemp 2024

Milí športovci,   

v tomto roku prinášame pre našich malých športovcov prázdninový denný ŠPORTOVÝ KEMP 2024 a je určený pre deti vo veku 6 – 12 rokov v dvoch turnusoch.

Oba turnusy detského športového kempu budú prebiehať na Letnom štadióne v priestoroch nášho klubu a budeme mať k dispozícii tenisové kurty, atletický štadión so všetkými sektormi aj telocvičňu s horolezeckou stenou. Môžete sa tešiť na naše trénerky Anetku Flajžíkovú a Agátku Provazníkovú. Obedy budú zabezpečené v reštaurácii U Felberú. Strava počas dňa a pitný režim sú v cene.

Pre deti je pripravený veselý a bohatý športový program, výlet, športové súťaže, náučné aktivity a veľa zábavy. Pripravené budú aj odmeny a tričko pre každého účastníka. 

Počet miest v rámci jedného turnusu je max. 20 detí. Príspevok za kemp je 119€/dieťa. 

Naše turnusy:

  • 8. – 12. 7. 2024
  • 5. – 9. 8. 2024
 

Deti k nástupu do tábora potrebujú: športové oblečenie a obuv, športovú obuv do telocvične (na prezutie), umelohmotnú fľašku na vodu (najlepšie označenú/podpísanú), opaľovací krém, šiltovku, slnečné okuliare, pláštenku do ruksaku v prípade prehánok a dobrú náladu.

Pred nástupom je potrebné mať vyplnené a podpísané všetky priložené tlačivá aj online zdravotný dotazník. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte telefonicky: 0902 395 073 alebo mailom info@skskalica.sk a my Vám odpovieme hneď, ako to bude možné.

Tešíme sa na všetkých športovcov!

Zdieľať tento článok: